Наш День Миру

опубліковано 23 вер. 2015 р., 00:20 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Для більшості людей планети Земля  мир - це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять в школу. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар - не більше ніж казкова мрія. Ще рік тому і для України цей день був не більше, ніж черговою датою в міжнародному календарі. Зараз це свято як ніколи актуальне для нашої країни.
   17 вересня у нашій школі була проведена репетиція до Дня Миру. На шкільному подвір’ї у вигляді голуба-символа миру діти початкових класів розмістилися по контурах малюнка.
Наша школа – активний учасник акції «Діти малюють мир».
Ці заходи є невеличким вкладом учнів у збереження миру на Землі. Найбільше їхнє бажання, щоб лунав дзвінкий дитячий сміх, щоб змучені матері, дружини, сестри не думали ночами про своїх синів, чоловіків, братів, що можуть загинути на війні, а життя надавало нам можливість ним насолоджуватись.