Вітаємо переможців!!! Всеукраїнський творчий конкурс з майстерності використання ІКТ для учнів 5-11 класів

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 00:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 27 квіт. 2017 р., 05:53 ]
На урочисте вручення призів було запрошено директорів шкіл, учителів та учнів, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України.
Присутніми були:
від Міністерства освіти і науки України:

1. Кононенко Юрій Григорович – директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти.
від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»:
1. Китайцев Олег Миколайович – завідувач сектору електронних освітніх ресурсів відділу цифрової освіти та ІКТ.
2. Перегуда Наталія Ігорівна – завідувач сектору цифрових технологій в освіті відділу цифрової освіти та ІКТ.
від Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України:
1. Литвинова Світлана Григорівна – керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор пед. наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища.
від компаній-партнерів:
1. Пєтухов Іван Михайлович – засновник групи компаній «Адамант».
2. Рудюк Роман – керівник програми «Партнерство в навчанні» Компанії «Майкрософт Україна».
3. Старенький Ігор Вікторович – керівник напряму по роботі з навчальними закладами Компанія «ІТ-тегратор».
4. Черваньов Роман Володимирович – Генеральний директор Компанії «Plus1s».
від нашого закладу:
1. Осадчук Наталія Вікторівна - директор НВК №9 ім. А.М.Трояна.
2. Студенець Інна Вікторівна - учитель фізики.
У номінація «Smart-школа» перемогу отримали учні 7-Б класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 9 імені А. М. Трояна.