Новорічне шоу

опубліковано 23 груд. 2019 р., 11:30 Інна Студенець   [ оновлено 12 січ. 2020 р., 10:49 користувачем НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський ]

Новорічний проєкт «Танці по-українськи-2020» зібрав палких шанувальників: учнів 9-11 класів, учителів і батьків!!! Це був проєкт на мільйон позитивних емоцій, це дружба, згуртованість нашої спільної команди НВК 9 імені А.М.Трояна!!!
Учні 10-А, 10-Б та 11 класів представили дефіле вишиванок від старовинних до сучасних, вишиванки Поділля та Буковини!!! Яким непересічним був коментар до дефіле 10-Б класу, де кожен костюм відповідав героїням літературних творів!!! Ведучим показу був сам Степан Радченко ( герой роману «Місто»), а моделями Наталка Полтавка, Мотря з перчинкою, Мелашка-фешн, Кайдашиха-стайл і а-ля Мавка!!!
А яким гарячим був паркет від танцювальних пар!!! Щира подяка 10-А класу за запальний хіп-хоп «Мольфарки», 10-Б за незрівняний і ніжний вальс «Ніч яка місячна», 11 класу за неперевершене аргентинське танго «Гуцулка Ксеня».
Подарунком для усіх став флешмоб від 9-их і 10-х класів під пісню Тіни Кароль «Щедрик».
Молодці й організатори свята - класні керівники, викладачі- хореографи, художники!!!
Тож танцюйте, відкривайтесь самі та відкривайте для себе нові можливості, отримуйте море позитиву й емоцій!!! Нехай гарний настрій завжди буде з Вами!!!