Новини‎ > ‎

«Олімпійський урок»

опубліковано 13 вер. 2017 р., 09:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Всеукраїнському проекту
Національного олімпійського комітету України
«Олімпійський урок»
присвячується
Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання. 
Історія Олімпійських ігор сучасності насичена цікавими подіями та фактами, читається як захоплюючий роман, чи не на кожній сторінці якого є імена українців. Глибокі корені має поширення в Україні олімпійських ідей. Актуальним воно є і сьогодні, настільки, що набуло загальнодержавного масштабу. 
Керуючись положенням про «Проведення та організацію Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня», крім уроків фізкультури з олімпійською тематикою, проводились різнаманітні ігри , змагання. 
Приємно що вчителі,палкі прихильники олімпійського руху з року в рік намагаються зробити цей захід цікавим для дітей, тому і запрошують видатних спортсменів міста.
12 вересня до учнів 6-Б класу (вчитель фізкультури Прийдун В.М.) та учнів 5-Б класу (вчитель ритміки Лачугіна І.Г.) на урок завітали Головатюк Роман Юрійович, Заслужений майстер спорту, володар Кубку світу і Європи, призер Всесвітніх ігор, і Назарчук Олександр Ігорович, тренер з кікбоксингу, кандидат в майстри спорту. Головатюк Р.Ю. розповідав про свої досягнення у спорті, а також пропагував здоровий спосіб життя, а Назарчук Н.І. надав інформацію про секцію кікбоксингу. Затамувавши подих, учні слухали про досягнення та розглядали нагороди спортсмена. 
Підтримати Романа прийшли учениці 9-Б класу Расевич Анастасія та Гут Катерина, які відвідують секцію кікбоксингу.
Учні із задоволенням спілкувалися з гостями, словом, мали чудову можливість пройнятися справжнім спортивним духом, пізнати національну історію олімпійського руху й осягнути його важливість. 
Що засвідчує сьогодні проведення таких заходів у школі?
 У першу чергу, розуміння вчителями важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду будуть  олімпійські перемоги… 
Comments