Озеленення

опубліковано 30 жовт. 2018 р., 02:07 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
19 жовтня на вулиці Драгоманова, поблизу школи, висаджено кущі самшиту. Породний склад саджанців підібрано не лише з урахуванням їх декоративності. Також взято до уваги здатність зелених насаджень очищувати повітря і збагачувати його киснем.
 Одна з важливих функцій рослин - очищення повітря від пилу, сажі, шкідливих газів. Зелені насадження зменшують запиленість повітря у вегетаційний період на 42%, а у безлистий період - на 37%. Рослини позитивно впливають на мікроклімат, понижують температуру повітря влітку, пом'якшують морози взимку, зменшують силу вітру, регулюють вологість повітря, послаблюють міські та виробничі шуми в 4-5 разів.
Отже, зелені насадження безкоштовно і безкорисливо оберігають наше здоров'я.
Життя показує, що людина неспроможна знищити або пошкодити дерево, посаджене своїми руками. Тому збереження та примноження зелених насаджень - завдання кожного школяра. Акцію провели хлопці 10-11-х класів.