Патріотичне караоке

опубліковано 21 груд. 2015 р., 09:57 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 16 лют. 2016 р., 02:09 ]

17 грудня 2015 року по вул. Соборній відбулося «Патріотичне караоке». Учасники заходу, учні шкіл міста, співали пісень. Їм підспівували  всі присутні. Виконали свою пісню і представники організації «Волонтери Кам’янця-Подільського». Як зазначила  волонтерка Мельниченко І.М., захід, на жаль, стає традиційним, але маючи на меті допомогу воїнам АТО, дійсно об’єднанує громаду Кам’янця-Подільського.

Сабат Софія, учениця 8-Б класу, виконує пісню «Мамина молитва»

З прапором - Пуделко Павло

Також працювала «Майстерня Діда Мороза». «Майстри» - члени  волонтерського загону «Соколята» ЗОШ № 15 пакували для бійців АТО новорічні подарунки: солодощі, сувеніри-янголятка, листівки-подарунки, обереги. Це результат тісної співпраці управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, шкіл міста та організації  «Волонтери Кам’янця-Подільського». Долучилися до роботи і учні з групи підтримки Сабат С. Пуделко П. (8-Б), Мішакін Д. (8-Б), Ряба Я. (8-Б), Мілер К. (8-Б), Гут К. (7-Б).

Вони  зав’язували пакети з подарунками.  Несприятливі погодні умови не завадили швидко і якісно виконати роботу. Серце кожного учасника було зігріте теплом від усвідомлення важливості справи, яку виконували. Було зроблено та запаковано 500 пакунків-подарунків, які волонтери  доставлять в зону проведення АТО для бійців-кам’янчан  для того,  щоб привітати кожного захисника з новорічними святами.

Серед «майстрів» Пуделко П. та Мішакін Д.

До заходів могли долучитися всі небайдужі кам’янчани. Ми стали свідками вчинку хлопця-інваліда, який приніс пакунок з цукерками і просто поклав на стіл… Бачили ми, як наповнюються скриньки: перехожі кидали в них гроші…

Все це з надією на  мирне майбутнє та найшвидше повернення героїв  з Перемогою.