Перше вересня – початок нового навчального року

опубліковано 4 вер. 2017 р., 11:24 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 4 вер. 2017 р., 11:41 ]

Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх,
Це моя найкраща в світі школа
Зустрічає школярів усіх.

Ось і настав він, довгожданий день для всієї дітвори – день зустрічей, усмішок, день першого шкільного дзвоника. Ми за доброю традицією зустрічаємо Перше вересня – початок нового навчального року.  Сьогодні в нашій школі для маленьких мешканців Країни-Школярії відкривається перша сторінка шкільного життя, і ми приймемо в свою дружну шкільну сім’ю нове поповнення першокласників  2017-2018 навчального року.
1-А клас.Вчитель Борейко Ірина Павлівна. Вихователь  групи продовженого дня Горайчук Галина Петрівна.
1-Б клас. Вчитель Соловей Наталія Миколаївна. Вихователь групи продовженого дня Нагибайло Лілія Антонівна.
1-В клас. Вчитель  Бартель Людмила Миколаївна. Вихователь групи продовженого дня Грабовська Юлія Юріївна.
Право занести  Прапор України на лінійку було надано учням 11-А класу Беркуті Данилу, Грималюку Владиславу, Степанянцу Владиславу, Боднар Юлії, Качуровській Тетяні. Гімн України  виконала Худзінська Володимира (11-А). Традиційно школа вшановувала пам’ять про свого директора Трояна Аліма Мироновича, а десятикласникам  Блюсюку Юрію та Панцир Олені доручили виконати почесну місію: покласти квіти на могилу людини, чиє ім’я носить школа. Вшанували на лінійці  хвилиною мовчання героїв, що віддали своє життя за Батьківщину.
Директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Наталія Вікторівна привітала усіх зі святом та розповіла про вагомі події в житті школи, які мали місце і в минулому навчальному році і за період літніх канікул. На святі була присутня Потанська Валентина Дмитрівна, завідувач відділу загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки.
Пісні «Літо-літечко» та «Мости над Дніпром» виконали учні вокальної студії «Колорит». Зразковий  ансамбль «Світоч» вітав  присутніх «Українським сувеніром». Учні 11-х класів вручили першокласникам подарунки, а першокласники запевнили всіх, що будуть старанно вчитися та гідно продовжать традиції школи.
     Тож радійте всі навколо,
     Привітайте щиро нас.
     Здрастуй, рідна наша школо!
      Ми прийшли у перший клас!
Ведучими свята були Андрухович Микола, Аносова Катерина, Ромарнюк Діана, Парик Ангеліна, Ковтун Анна, Дубчак Нікіта, Зубаль  Валерія.
Вітаєм дорогу до школи,
Вітаєм наш перший клас,
Дзвіночку, співай , як ніколи,
Дзвони веселіше для нас!
Пролунав Перший дзвоник, його дали учениці 1-х класів: Паур Евеліна, Правник Соломія, Белінська Станіслава,  Хом’юк Вероніка, Гаврилюк Тетяна та учні 11-х класів: Шаповал Дмитро, Фабіянський Владислав, Василенко Богдан,  Кочержук Роман та Андрухович Микола.
Нам небо скарби всі безцінні
Сьогодні у руки дає.
Всміхнися, моя Україно,