Перший урок

опубліковано 4 вер. 2017 р., 11:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
 1 вересня символізує початок нового навчального 2017-2018 року.
Тема першого уроку в 2017-2018 навчальному році  підбиралася з особливою увагою. Адже учень має знати сучасну історію, яка твориться на його очах, а також вивчати минуле. Лише знаючи цей матеріал, дитина стане в майбутньому повноправним членом суспільства і зможе впливати на творення майбутнього. Для першого уроку класні керівник обрали такі теми:
«Ми-діти європейської родини»
«Я-громадянин України – європейської країни»
«Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!»
«Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!»
«Європа – цивілізований вибір України»
«Український вимір - європейські цінності»

У житті кожного народу є події, які назавжди залишаються в історії, впливають на свідомість людей, а також відіграють значну роль у розвитку цивілізації. Українці завжди славилися своїм прагненням до свободи, щасливого і безбідного житття. Ось чому з життям України пов’язано багато подій, які мали вплив не лише на неї.
Перший урок в 2017-2018 навчальному році  був  спрямований на виховання гуманістів і справжніх патріотів.Перший урок – це своєрідний поштовх до подальшої зацікавленості і діяльності учнів як свідомих та активних членів суспільства. Зародження в юних серцях прагнення зберегти та примножити культурну спадщину предків та влитися в європейську спільноту є гарним початком виховної роботи вчителів НВК № 9 імені А.М.Трояна.