Планетарій. Подорож на Місяць

опубліковано 11 лют. 2013 р., 23:20 Сергій Студенець

6-7 лютого в НВК № 9 ім. А.М. Трояна учні 1-11 класів відвідали Планетарій. Для кожного віку було підібрано інформацію для перегляду, 1-4 класам – у вигляді казки, для 5-7 – астрономія, ну і для старших – фантастика. Планетарій мали можливість відвідати і педагогічний колектив школи.

Сидячи у великій чорній надутій кулі, що була схожою на намет, діти дивилися 3-D виставу.

У ній була зображена розмова трьох людей: дідуся, онуки та онука. Вони –  жителі Місяця.

В цей час на Землі сталося сонячне затемнення. І дідусь показував дітям тінь від Місяця. Тоді Марія (онука) запитала дідуся, як було на Землі в часи динозаврів. А онук запитав, що відбувалося, коли на Землі панували льоди.

Дідусь розповів багато цікавого у хронологічній послідовності, і сказав, що в 2014 році на орбіту буде виведений космічний телескоп, який дозволить людству побачити сіяння зірок, а також минуле.

Учні школи були захоплені дійством, яке розгорталося прямо над їхньою головою.

Діти дізналися та побачили багато про Землю в давні часи та Місяць тепер.

Педагог-організатор

Юга А.А.