Подарунки від депутатів

опубліковано 21 груд. 2015 р., 10:00 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

19 грудня кожен маленький українець  отримав подарунок від Святого Миколая.  А до учнів початкових класів  із подарунками  від депутатів завітали представники партії «За конкретні справи». Вони роздали  подарунки для всіх учнів початкових класів. Це стало можливим завдяки ініціативі депутатів Верховної Ради Мельниченка В.В.¸Гереги О.В. та міського голови Сімашкевича М.Є.

З вітальним словом до дітей звернувся  депутат міської ради  Чинчик Олександр Сергійович:» Ми бажаємо всім дітям, щоб ви росли щасливими, із міцним здоров'ям, завжди у нас над головою було мирне небо і будьте справжніми патріотами своєї неньки України».

Головний спеціаліст управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Потанська Валентина Дмитрівна неодноразово зверталася в класах до дітей:"Ми вам бажаємо, щоб ви зростали щасливі, здорові, життєрадісні і завжди були усміхнені."

У  нашій школі в класах І ступеню  навчається 452 учні . Не чекаючи ані хвилини, дітки почали розгортати подарунки та ділитися враженнями.

Бліци дітей:
«Дуже смачні там цукерки. Я їх всі не  з'їм, а принесу додому всім рідним».

«Я дуже вдячна, що прийшли сьогодні гості. Мені дуже хочеться, щоб вони прийшли ще раз.»

«Я дякую, що нам подарували солодощі. Я можу пригостити всіх».

Дітлахи були дуже раді всім подарункам, а дорослі отримали багато позитивних емоцій від дитячих посмішок, світла в їх очах та задоволення.