Новини‎ > ‎

Подарунок від В. В. Мельниченка

опубліковано 2 лист. 2012 р., 02:40 Сергій Студенець   [ оновлено 7 лист. 2012 р., 08:55 ]
        1 листопада 2012 року відбулася важлива подія у навчально-виховному комплексі № 9 ім. А.М.Трояна. На великій перерві було вручено неабиякий подарунок . Депутат Обласної Ради Володимир Володимирович Мельниченко подарував школі 2 розкладні дошки. Була присутньою під час вручення начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Світлана Володимирівна Старченко.
        Директор НВК № 9 ім. А.М.Трояна Наталія Вікторівна Осадчук поздоровила В.В.Мельниченка з перемогою на виборах, а також щиро подякувала йому за вагомий подарунок, який допоможе дітям у навчанні. 
        Від імені учнів подяку висловила президент школи Іванішена Яна. 
        Від імені батьківської громади голова батьківського комітету школи Лілія Борисівна Василенко-Малець приєдналася до привітань В.В.Мельниченка з перемогою на виборах, вручивши йому хліб на вишитому рушнику. 
        В.В.Мельниченко запевнив, що протягом місяця школа отримає комплект комп’ютерів для комп’ютерного класу. А у візитаційній книзі залишив такий запис:» 1.11.2012 р. Перший візит у статусі депутата ВР в 9 школу. Подарував 2 дошки. Мені дуже приємно: гарні діти, привітні вчителі. Дякую за підтримку. Ваш Мельниченко В.» Альона Бовт, 8-А клас

1
1
2
2
3
3
4
4
Comments