«Посади дерево миру»

опубліковано 17 бер. 2017 р., 06:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
17 квітня за сприяння представників НПП «Подільські Товтри» директора НПП «Подільські Товтри» Полудняка Андрія Олександровича, заступника начальника відділу державної охорони природозаповідного фонду Величка Віктора Станіславовича, провідного інженера з охорони природних екосистем Борисова Михайла Антоновича,  провідного фахівця з екологічної освіти Дем’янової Олени Вікторівни   учні 7-Г класу  (шкільна ековарта)  Папевська Анна, Тіхонов Данило, Вапничний Артем, Рощупкіна Єлизавета, Вознюк Каріна , Надворна Владислава, Самборик Тетяна взяли участь в екологічній акції «Посади дерево миру» . Поряд з парканом школи з'явилася молода алея лип. Було висаджено 5 дерев .
Учасники акції посадили дерева  як символ миру, добра,  злагоди, любові. Наші пращури вважали липу священним деревом і ототожнювали з богинею любові та краси Ладою. Такі акції проводяться вже не вперше і є гарним прикладом не тільки для підростаючого покоління, а і усіх мешканців міста, яке по праву набуло слави одного з самих зелених міст України.
Ми, в свою чергу, сподіваємося, що липові деревця пустять глибоке коріння в пам'яті всіх, хто навчався і ще буде вчитися у нашій 9-тій школі. А дерева  не одне десятиріччя  будуть  радувати й милувати око та зачаровувати духмяним липовим цвітом. Коли зацвіте липа і  повітря наповниться її тонким, ніжним ароматом, а над квітками дзижчатимуть трудівниці-бджілки, збираючи цілющий нектар, згадаймо, що й ми є частиною Матері-природи.  Недаремно Лев Платонович Симиренко писав: «Хто дихає садом, той дихає здоров'ям, молодістю, радістю життя, поезією, довголіттям».