Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

опубліковано 21 бер. 2018 р., 10:57 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 21 бер. 2018 р., 23:24 користувачем Сергій Студенець ]

21.03.2018 учні 5-В класу (класний керівник Пуюл І.А.) мали зустріч з лейтенантом поліції Семіряковою Р.М. Темою зустрічі була профілактика правопорушень серед неповнолітніх. Представник поліції розповіла школярам про права і обов’язки дітей, які передбаченні чинним українським законодавством. Ця тема надзвичайно актуальна, адже часом діти, поспішаючи у доросле життя, не усвідомлюють того, що за всі свої вчинки потрібно відповідати.  Сучасна дитина обов’язково має знати свої права, але пам’ятати, що права однієї людини не повинні порушувати прав та свобод іншої. Зустріч була надзвичайно змістовною та корисною для учнів.