Профорієнтаційний захід

опубліковано 13 груд. 2012 р., 04:50 Сергій Студенець

29.11.2012 р. учні 10-Б та 11 класів разом з соціальним педагогом Королюк Л.М., педагогом-організатором Югою А.А., та класним керівником 11 класу Студенець І.В. відвідали КПНУ ім. Івана Огієнка.

Тут для учнів старших класів міста факультет корекційної та соціальної педагогіки  і психології провів профорієнтаційний захід з метою зацікавити учнів своїм вузом і факультетом для подальшого вступу та навчання.

Студенти факультету підготували та прорекламували свої спеціальності у вигляді КВК. Учням нашої школи найбільше сподобались команди перших курсів, які відрізнялись своїм чистим, влучним, дотепним гумором, хоча й старші показали свої вміння і таланти.

Можливо окремі представники НВК № 9 в майбутньому й стануть психологами чи соціальними педагогами.

Бажаємо успіху!

соціальний педагог Королюк Л.М.

педагог-організатор Юга А.А.