Прощавай, наш шкільний табір "Натхнення"!

опубліковано 19 черв. 2017 р., 01:17 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 01:59 ]
Швидко проминули дні роботи пришкільного оздоровчого табору  мовного спрямування. Настав час його закриття. В останній день роботи табору було дуже весело і водночас сумно. Сумно тому, що закінчилася весела табірна пора і  вже буде тихо на шкільному подвір'ї. Але  це  не зіпсувало настрою нашим дітям. Вони веселилися і відпочивали ще з більшим натхненням.
На урочистій лінійці, присвяченій закриттю пришкільного табору, була присутня завідувач відділу зальної середньої та позашкільної  освіти Потанська В.Д. привітала дітей та  вручила подяки педагогам за роботу у таборі. Діти подякували своїм старшим наставникам  за цікаві заняття, екскурсії, кухарям - за смачні сніданки та обіди.