Рідне джерело

опубліковано 7 черв. 2017 р., 02:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

В рамках проведення екологічного конкурсу «Рідне джерело», метою якого є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив. Діти табору «Натхнення» відвідали джерело на околиці міста, де і провели його розчистку. Ось як відгукуються вчителі про проведений похід дітей:
«Літнього ранку 6 червня учні табору «Натхнення», що працює на базі НВК №9, вирушили на пошуки джерела до селища Біланівка, взявши з собою сапи і лопати. За тридцять хвилин діти дістались джерела, що знаходиться на вулиці Веліканова. Вигляд джерела зачарував учнів: прямісінько з-під каменя біг струмок прохолодної води, навколо буяла трава, зеленіли дерева та кущі. Скуштувавши джерельної води, діти взялися до праці. Вони зібрали сміття, що було біля джерела, сапами та лопатами розчистили ділянку біля лавки, щоб подорожуючі могли присісти біля джерела.
Спільна корисна праця звеселила та об’єднала дітей. Вони були задоволені тим, що зробили джерело ще кращим. А якою смачною була джерельна водичка після гарної дружньої праці!»