Ритми майбутнього

опубліковано 5 груд. 2014 р., 00:08 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

29-30 листопада 2014 року зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Світоч» НВК № 9 ім. А.М. Трояна (керівники Анастасія Федоряк та Таїсія Манькевич) взяв участь у IV Українському телевізійному танцювальному конкурсі «Ритми майбутнього» у м. Києві.

Проведений захід проходив як відбірковий тур ювілейного
V Міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «MYSL POTOK 2015» за підтримки Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря.

На конкурс з’їхалися діти з різних куточків України, які обожнюють танець та мріють про «велику» сцену. У змаганні взяли участь студії, аматорські колективи, ансамблі, учні спеціалізованих шкіл, училищ, а також професіональні колективи. Номери конкурсу були в стилізованому народному, фольклорному або етнографічному напрямках.

У такій запеклій конкуренції журі високо оцінило виступ вихованців ансамблю «Світоч», які у номінації «Народна хореографія» виконали хореографічну композицію «Урочиста врожайна полька» та вибороли почесне І місце.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи вітають своїх «зірок» із перемогою і бажають надалі показувати свою хореографічну майстерність та любов до танцю такими перемогами.