Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація

опубліковано 3 квіт. 2018 р., 05:09 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
30.03.2018 в НВК № 9 імені А.М.Трояна було проведено засідання круглого столу для вчителів школи «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація».
 Модераторами засідання були заступник директора з навчально-виховної роботи Худа Т.В. та заступник директора з виховної роботи Швайка Т.С.
Предметом обговорення було виконання заходів  Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».
Ляхова З.С. , учитель англійської мови, та Швайка Т.С. звернули увагу на  нормативно-правове та організаційне забезпечення реалізації Національної стратегії.
Учитель фізичної культури Прийдун В.М. виступив перед учасниками круглого столу на тему:»Рухова активність та її вплив на здоров’я сучасної людини».
 Класний керівник 5-Б класу Козак Ю.О. презентувала досвід роботи «Засоби і форми  виховної роботи як основа рухового режиму школярів».
Пленсак Г.Е., учитель початкових класів,  ознайомила учасників круглого столу зі своїми напрацюваннями у створенні здоров’язберігаючого середовища у класі на уроках та в позаурочний час.
В результаті обговорення переконалися, що реалізація Національної стратегії дає змогу забезпечити таку  діяльність учителів, учнів, батьків,  що сприяє зміні поведінки громадян на користь використання оздоровчої рухової активності та ведення здорового способу життя і формування здоров'я.