Шановні учні НВК № 9 імені А.М.Трояна!

опубліковано 18 бер. 2020 р., 05:05 Інна Студенець   [ оновлено 18 бер. 2020 р., 13:38 користувачем НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський ]
На жаль, карантинні заходи не дають нам змоги долучатися до визначних подій нашої країни у формі цікавих і змістовних заходів.
Проте набагато небезпечнішим за біологічні віруси є вірус бездуховності, національного нігілізму. Ще древні мудреці стверджували, що будь-які фізичні недуги потрібно починати лікувати з оздоровлення душі. Наші душі може очистити і збагатити невмируще українське слово, щира молитва і висока поезія.
Завтра, 19 березня, відзначатиме славний 90-літній ювілей наша геніальна поетеса Ліна Василівна Костенко, яку справедливо називають совістю нації, бо совість та «як чистий кришталь».
Ми переконані, що Ліна Костенко - улюблена письменниця серед більшості учнів нашої школи. Тому закликаємо усіх вас долучитися до відзначення її ювілея: прочитайте виразно одну з улюблених вами поезій, запишіть відео і викладіть у будь-якому Інтернет-ресурсі, поширте цитати, вислови про письменницю, поділіться власними враженнями про неї з друзями, рідними, педагогами; популяризуйте її творчість будь-якими засобами. А ще краще помоліться за її здоров’я, за процвітання України.
Щиро зичимо вам здоров’я – і фізичного, і морального!
Кафедра учителів української мови та літератури НВК № 9.