Семінар-практикум «Організація правоосвітньої та правовиховної роботи в навчальному закладі»

опубліковано 16 січ. 2018 р., 00:34 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Однією з необхідних умов перетворення України у справжню правову державу є підвищення рівня правової освіти населення, у першу чергу – тих, від кого залежить виховання. Чимало роблять для цього засоби масової інформації, громадські організації, правоохоронні органи. Але найважливіше місце тут займає школа.
2 січня 2018 року в НВК № 9 імені А.М.Трояна проходив семінар-практикум «Організація правоосвітньої та правовиховної роботи в навчальному закладі» для класних керівників, вчителів, викладачів школи мистецтв .
Відкрила семінар-практикум заступник директора школи з виховної роботи ШвайкаТ.С., яка познайомила всіх присутніх зі станом правовиховної та правоосвітньої роботи в школі, розповіла про основні форми роботи з учнями та батьками. Це і тренінги, і круглі столи, і дискусії. Важливим, на наш погляд, є залучення дітей до різноманітних заходів, які проходять у школі.
Голова кафедри виховної роботи Горайчук Т.В.  ознайомила присутніх на семінарі з нормативно-правовими документами з правовиховної роботи.
Перед аудиторією виступив вчитель правознавства Жиго О.А., який розповів про досвід європейських країн з правоосвітньої  роботи з дітьми та їх сім’ями.
Класний керівник 7-А класу Юга О.А. озвучила  деякі питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у цьому навчальному році, а саме: стан організації діяльності підрозділів ювенальної превенції за 6 місяців 2017 року (статистика кримінальних правопорушень, вчинених дітьми та за їх участю, скоєно злочинів стосовно дітей, потерпіло дітей від кримінальних правопорушень), а також розповіла про зустріч учнів 7-А класу з інспектором ювенальної превенції.
Зелінська А.А., класний керівник 9-Б класу,  ознайомила присутніх з роботою Батьківського правового всеобучу.
Семінар пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч педагогів. Учасники семінару ділилися своїми думками, враженнями, досвідом роботи.