Семінар-практикум «Сучасні тенденціїї викладання іноземної мови: методика, теорія, практика»

опубліковано 27 квіт. 2016 р., 01:45 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
26.04.2016 у НВК 3 9 відбувся обласний семінар-практикум  «Сучасні тенденціїї викладання іноземної мови: методика, теорія, практика».

Завідуюча НМЦ управління освіти та науки Залевська С.Д та методист управління з гуманітарних дисциплін Худик Н.М, привітали учасників семінару та ознайомили з основними напрямками розвитку сучасної  іншомовної  освіти у нашому місті.

Директор закладу Осадчук Н.В. провела віртуальну екскурсію «Школа-комплекс – школа майбутнього».

Заступник директора з іноземних мов Євчук О.В. презентувала роботу кафедри учителів іноземної мови».
Учасники семінару відвідали уроки англійської мови у 1-В класі «Наші улюбленці» (учитель Козак Ю.О.), у 4-В класі «Одяг» (учитель Хатимська Ю.М.), у 6-Б класі «Довкілля» (учитель Остапова С.В.) та німецької мови у 9-А класі «Захоплення» (учитель Семенюк Н.В.), у 10 класі « Читаємо із задоволенням» (учитель Пазинюк Н.Г.).

Учителі-методисти Доценко І.В., Євчук О.В., Ліпман О.В. провели майстер-класи, де поділилися секретами  підготовки учнів до ДПА та ЗНО та методикою автономного навчання.

Яскравим завершенням плідної співпраці стала концертна програма «Життя прекрасне!» , підготовлений учителем англійської мови Шарейко В.А.

Обласні методисти Луценко Л.П. та Мороз Т.В. висловили  величезне захоплення навчальним закладом та подякували адміністрації за організацію та проведення семінару.