Семінар АКІЗО

опубліковано 19 квіт. 2016 р., 05:37 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Наша школа стала активним учасником семінару АКІЗО.
Зустріч учасників семінару у вестибюлі закладу, презентація панно панно «Життя коротке, мистецтво вічне», котре виконане в техніці «маркетрі».
Заступник директора з іноземних мов, продовжуючи знайомити гостей із особливостями діяльності НВК,  роздає буклети, де розписана структура роботи нашого  закладу.
Демонстрація випускних робіт учнів школи мистецтв 2014 року.
Ознайомлення учасників АКІЗО з академічним класом, який оформлений  роботами учнів  2006 року. До їх уваги представлений цикл робіт «Історія мистецтва в епохах».   Гості споглядали унікальні роботи учнів.
Учасники семінару, перебуваючи  в академічному класі, мали змогу відвідати музей музичних інструментів.  Саме про них розповіла заступник директора по школі мистецтв Гурська І. В.
Учениця п’ятого класу Чесанівська Валерія продемонструвала гру на органі, фісгармонії, клавесині.
Побували директори-практики у кімнатах відпочинку першокласників.
Оглянули кабінети початкових класів та коридори з виставками робіт учнів школи мистецтва.
Роботою методичного кабінету були приємно вражені.
Заступник директора з навчальної роботи Худа Т.В. презентувала «Альманахи роботи методичних кафедр».
У зразковому кабінеті історії учасники семінару мали можливість ознайомитися з методами роботи вчителя Нетечі Я.І., який застосовує сучасні інтернет ресурси.
Директор школи Осадчук Н.В. презентувала стенд пам'яті засновника школи Трояна А.М., звернула увагу присутніх на продовження школою започаткованих традицій органічного поєднання предметів естетичного циклу з предметами суспільно-гуманітарного спрямування.
Гості отримали неймовірну насолоду від організованого для них концерту.
Незабутнє колективне фото на згадку для усіх учасників семінару.