Шевченко - вічний, як народ

опубліковано 11 бер. 2019 р., 08:22 Інна Студенець   [ оновлено 11 бер. 2019 р., 12:07 ]

Відео YouTube

11 березня у НВК №9 імені А.М.Трояна були проведені заходи до вшанування пам'яті національного генія, народного поета України - Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова відбулася низка різноманітних заходів.
Для учнів 1-11 класів проведено флешмоб, на якому діти читали твори Кобзаря українською, німецькою та англійською мовами, співали пісні великого поета.
На уроках української мови та літератури вчителі провели "Хвилинки Кобзаря", наповнивши зміст уроків величним словом Тараса Григоровича.
Учні 7-А та 10 класу організували експрес-виставку "Подія і дата". У 5-6-х класах проведено літературні вікторини "Незабутній Шевченко". Учні 9-х класів написали тематичні диктанти "Геній України".
У бібліотеці організована тематична виставка "Шевченко - наш, він для усіх століть...".
Ми впевнені, що ці заходи допоможуть молодому поколінню усвідомити неоціненний вклад Т.Г.Шевченка у розвиток мови, культури та державності.