Новини‎ > ‎

Синя стрічка квітня

опубліковано 4 трав. 2016 р., 02:30 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
       В рамках місячника профілактики негативних проявів в учнівському середовищі 29 квітня 2016 року за ініціативи соціального педагога Палилюлько Оксани Михайлівни проводили акцію «Синя стрічка квітня». 
В школі було проведено флешмоб «Ми проти насилля»,  де представники учнівського самоврядування комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях в знак солідарності з жертвами насилля передавали синю стрічку всім охочим.   
 
Учасники акції-8-А клас і голова шкільного самоврядування Боршуляк Вікторія
Боршуляк Вікторія і учениці 6-В класу
«Синя стрічка квітня» присвячена квітню-місяцю із запобігання насильству над дітьми.  Початок цієї традиції поклала історія, що відбулася навесні 1989 року. Мешканка Норфлока (США) Бонні Фіней довідалася про загибель свого чотирирічного онука Майкла. Він загинув від побоїв  матері.  Те, що сталося настільки сколихнуло Бонні, що вона присвятила своє життя боротьбі з насильством.        Під час похорону онука  вона прив’язала синю стрічку до антени свого фургона, тим самим вона хотіла привернути увагу людей до цієї проблеми. Незабаром її підтримали різні агентства, ділові кола, місцеві співтовариства. Багато добровольців приєдналися до неї . 
Чому саме синя стрічка? Бонні Фіней пояснює це тим, що вона не може забути синці на тілі свого онука. 
    Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.

Comments