Шкільний вальс-2016

опубліковано 11 квіт. 2016 р., 03:46 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Ось і відшуміли звуки балу, відкружляли у вальсі пари. Але мов у сні, знову і знову згадуємо ті чарівні миті, коли всі присутні поринули у світ прекрасного, ніжного казкового балу. Чим запам’ятався «Шкільний вальс-2016», що відбувся 6 квітня 2016 року у «Версалі».
В прекрасному залі ресторану «Версаль» не було де яблуку впасти. Колективи шкіл, пари міста зібралися на конкурс. І ось, казка почалась...
Вальс. Скільки емоцій у одному слові. Віденський вальс - скільки чарівності, ніжності, пристрасті у кожному русі неймовірних  танцювальних композицій, які демонстрували учасники конкурсу.
Конкурс проходив у 3 номінаціях «Велика група», «Мала група» та «Пара», де колективи та  танцювальні пари повинні були показати майстерність виконання, адже головна мета конкурсу – залучити учнів до прекрасного танцю.
Історію зародження кохання на Землі показали у танці учні 11 класу. Хореографічну композицію учні підготували під керівництвом хореографа- постановника Федоряк А.В.

Соціальну значущість відношення до людей з особливими потребами продемонстрували Бомк Евеліна та Петикян Оганес

Вічну історію кохання Ромео і Джульєтти «переповіли» Корженко Артур та Ломніцька Анастасія. Іх до виступу готувала Федоряк А.В.

Приємно вразили глядачів і членів журі виступи всіх учасників. Мабуть саме тому слова журі були такими теплими, а успіхи такими значними, що кожен учасник отримав нагороду.
І ось хвилюючий момент. У номінації «Велика група» переміг колектив «Гармонія» нашого 11 класу, за присудом журі, у танцювальній парі ІІ місце пара 9-А класу Бомк Евеліна та Петикян Оганес, а ІІІ місце – Ломніцька Анастасія та Корженко Артур (10 клас).

Наші переможці
Коли прозвучали останні слова ведучих, бажання покидати казку не було ні в кого. Але стрілки годинника невпинно відраховують час, і усім довелось повертатись із казки.
Та казка чарівна, і вона повертається не лише у снах! Отож, чекаємо на повернення у казку через рік!