Слава Україні-Героям слава

опубліковано 16 груд. 2018 р., 04:05 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
З часу подій на Сході України ми значно глибше сприймаємо вислів «Слава Україні-Героям слава», бо нині ці слова набули нового змісту. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, й ні в кого немає сумнівів, що ці герої-наші хлопці, котрі зі зброєю в руках захищають Батьківщину.
24 жовтня учні 8-В класу (класний керівник Корольова Л.О.) зустрілися з випускником школи Рябоклячем Денисом, офіцером Збройних Сил України.
Розповідь гостя була пізнавальною. Дітям було цікаво почути  про його бойовий шлях. Денис поділився своїми враженнями, а ще подякував рідній школі за увагу, підтримку, які він відчув, коли отримав посилки.
Дякуючи  йому за зустріч, учні передали для бійців ООС посилку з продуктами харчування. І на початку грудня отримали від Рябокляча Д.С. фото- звіт