Сьогодні 18 травня наша школа заквітла чарівними взорами вишиванок, які одягнули і учні, і вчителі на День вишиванки.

опубліковано 18 трав. 2017 р., 22:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Про те, що українські традиції треба шанувати учні знають добре. Це свято відзначає весь український народ. Особливо піднесеним був настрій учасників шкільного флешмобу «Український віночок», який відбувся о 12.10 на подвір’ї школи та учасників та глядачів міського флешмобу «Доля моя - вишиванка». Виступали на міському святі   учні нашої школи. Рената Полуботкіна (вокальна студія «Колорит», керівник О.А.Крилова) виконала   пісню «Рідна земля», а  Зразковий ансамбль «Світоч» (керівник А.В Федоряк.) - танець «Український сувенір». Представниками школи на святі були ще й учні 5-А класу. Ми переконані::»Якщо ми будемо пам'ятати свої традиції - то у нас буде гарне майбутнє».