Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника.

опубліковано 25 трав. 2018 р., 03:28 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
            Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису.  Упродовж цього навчального року  учні нашої школи отримали знання від  цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі громадян України - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників.
             Дорогі школярі! Завершується навчальний рік, і ми впевнені, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно.