Новини‎ > ‎

Сьогодні у стінах нашої школи відбулася справжня «Екологічна лотерея»

опубліковано 8 лют. 2018 р., 03:04 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
До НВК №9 імені А.М. Трояна завітав Міський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з метою проведення «Екологічної лотереї». Метою даного заходу була матеріальна підтримка дитячих улюбленців,  які мешкають саме у МЕНЦУМі. А тому працівники даного центру зуміли поєднати приємне з корисним, цим самим спонукаючи дітей до гарних справ. Учні залюбки приймали участь у розіграші цікавих лотерей. Діти отримували різні сувеніри, валентинки, обереги та закладки, які люб’язно для них виготовили самі ж працівники МЕНЦУМу. Приємно було бачити, як школярі свідомо брали активну участь у лотереї, адже цим самим вони розуміли, що роблять благодійну допомогу для тварин,  які так потребують нашої турботи. 
Хочеться відмітити небайдужість 2-В класу (вчитель Гораш Л.А.) Об’єднавшись усім класом, вони дружньою сім’єю принесли продукти харчування для тварин. Звичайно ж, за свій вчинок та гарний приклад для інших їх також віддячили різноманітними сувенірами.
 Отож, сьогоднішній візит організаторів «Екологічної лотереї» запам’ятається нашим учням надовго, особливо найменшим, а дехто з них навіть зізнався, що уже очікує наступну зустріч.


Comments