Новини‎ > ‎

День гідності та свободи

опубліковано 24 лист. 2016 р., 07:34 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 24 лист. 2016 р., 07:44 ]
Вільні творять майбутнє!
21 листопада, Україна відзначає День гідності та свободи.
   Це свято було започатковане указом президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року. Наприкінці листопада 2013 року відмова української влади від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом стала першопричиною виникнення наймасовіших за всю сучасну історію держави акцій протесту.
   1 листопада 2013 року Кабінет міністрів прийняв рішення призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, що мала бути підписана на Вільнюському саміті «Східного партнерства» 28-29 листопада. Акції протесту почались з того ж дня. Ззокрема на Майдані Незалежності у столиці мітингувальники встановили намети і перебували там цілодобово. У ніч на 30 листопада 2013 року спецпризначенці «Беркуту» побили десятки активістів, переважно молодь, після чого на вулиці міст України вийшли сотні тисяч громадян. Акції протесту, що тривали з кінця листопада до кінця лютого 2014 року, отримали назви Євромайдан, Майдан, а пізніше –Революція Гідності.
   Значимість цього державного свята насамперед полягає в тому, щоб кожен з нас відчув свою приналежність до долі Батьківщини та власну відповідальність за гідне життя прийдешніх поколінь. Велич Дня Гідності і Свободи – в ідеалах і прагненнях кращих представників української нації, які віддали своє життя за достойне майбутнє рідної країни.
   
Ми пам’ятаємо про безсмертний подвиг,наших героїв. На виховних годинах:
учні 7-Г класу (класний керівник-Александрова К.В.)  зустрілися з учасницею студентського мирного протесту, який передував початку Революції гідності і свободи,  Пойдюк Аліною Сергіївною.
 
класними керівниками  було проведено тематичні уроки «Ми –патріоти», «Край свободи», «Мій рідний край, що зветься Україною!»
організовано демонстрацію фільму «Революція Гідності»
у шкільній бібліотеці діяла виставка літератури на тему: «Моя земля – земля героїв».
Comments