Новини‎ > ‎

20 квітня відбулась зустріч з дитячим письменником сучасності О.І.Зімбою

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 06:48 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 20 квіт. 2018 р., 06:49 ]

20 квітня відбулась зустріч з дитячим письменником сучасності О.І.Зімбою, у якій взяли участь представники управління освіти і науки, шкільні бібліотекарі, директор та бібліотекарі міської дитячої бібліотеки № 8, а також учні 4-их класів та їх учителі.  

Знайомство з письменником відбулось у теплій, веселій та невимушеній атмосфері. Олександр Іванович не лише талановита, високоосвічена, вихована особистість, а людина широкої душі та великого серця! Він розповів учням, що ідейним мотиватором  книжок та коміксів стали його онуки. Захопившись письменницькою діяльністю, він і не зчувся, як став автором 25  віршованих казкових історій. Олександр Іванович став дідусем - письменником і для сотень тисяч інших дітей. Учні НВК №9 із захватом  слухали пригоди «Бровка та Мурчика», цікаві пісні та комікси. 

Письменник вразив усіх також своєю фізичною підготовкою, адже він є заслуженим тренером України, майстром спорту та з легкістю підіймає штангу до 100 кг.   

Олександр Іванович уважно поставився до бажань кожної дитини: давав відповіді на всі запитання дітей, підписував книги з особистими зверненнями, із задоволенням погоджувався на  фото з учнями. 

Comments