Щорічна національна конференція eTwinning plus25

опубліковано 30 лист. 2016 р., 04:40 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Учитель англійської мови Остапова Світлана Вікторівна стала учасником ь щорічної національної конференції eTwinning plus25 листопада у Києві.
 eTwinning - це спільнота шкіл Європи, на базі якої Європейські школи реалізують спільні проекти. У рамках події відбулось підведення підсумків діяльності шкіл- учасниць програми eTwinning plus в Україні. Навчально – виховний комплекс № 9 імені  А.М. Трояна був нагороджений національним знаком якості National Quality Label, що свідчить про високий рівень інновації та успішності створених проектів.

Світлана Вікторівна та учні 7-х класів реалізували спільні проекти “Culture Journey” та “Feel Your Native Place” з учителями та учнями шкіл Туреччини, Іспанії, Португалії та Болгарії. Проект “Culture Journey” отримав Європейський знак якості European Quality Label , що засвідчує якість та успішність проекту на рівні усієї Європи. Директору Наталії Осадчук оголосили подяку за розвиток і підтримку програми eTwinning plus в навчальному закладі.