Щороку у четвертий четвер листопада у США відзначають День Подяки

опубліковано 24 лист. 2017 р., 04:15 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 25 лист. 2017 р., 03:24 ]
Свято нагадує про перший урожай який зібрали пілігрими у 1621 році. У 1863 році президент Авраам Лінкольн оголосив День подяки національним святом і вихідним днем. День вважається сімейним святом. У тісному колі учні НВК №9 відсвяткували це свято, показуючи глядачам низку традицій, які американці щиро бережуть та дотримують. Діти співали пісні та декларували вірші  англійською мовою.
У НВК №9 День Подяки був відзначений веселою виставою.
 Учні 3а класу разом з учителем англійської мови  Доценко І.В. підготували до свята  драматизацію казки “Under the Flower”,  пісень та маленької п’єси про щиру дружбу та уміння бути щедрими та милосердними до своїх близьких та друзів.