Спортивна дитина

опубліковано 19 квіт. 2016 р., 06:00 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Спорт в ХІ столітті вийшов на новий вищий рівень. Спортсмени на даний час є відомими людьми, яких поважають. Він стає доступнішим для кожного з нас, але не всі займаються ним. Він є певною мірою, новизною, який тільки проникає в маси. Починаючи займатись спортом, дитина розширяє кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси характеру, що в майбутньому дозволять їй здобувати певні висоти. А зараз вона подає гарний приклад іншим дітям, завойовуючи в них повагу і тим самим вона самостверджується. Користь спорту полягає в тому, що займаючись, діти будуть успішніше справлятись зі своїми обов'язками. Спорт є дієвим способом боротьби зі психологічною перевтомою, яку діти найчастіше можуть отримати під час щоденних шкільних занять. Крім цього, регулярні заняття спортом покращують емоційний стан дитини, а це в свою чергу призводить до підвищення загального самопочуття.
Учні 10 класу, представники шкільного самоврядування,  Березовський Богдан  та Кузовенкова Єлизавета взяли активну участь у спортивно-масовому заході «Спортивна дитина – здорова країна» та  у складі команд, до яких входили учні шкіл міста,  посіли IV командне  місце.