«Становлення особистості дитини ІІ»

опубліковано 3 груд. 2015 р., 23:36 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

26 листопада на базі НВК №9 імені А.М. Трояна відбулася зустріч  з делегаціями  м. Херрльюнга (Швеція) та м. Укмерге (Литва)  у рамках спільного шведсько-литовсько-українського проекту «Становлення особистості дитини ІІ» (Очолювали делегації мер м. Херрльюнга, Джонні Карлссон та віце-мер Укмергеського р-ну, Клавдія Степанова).
        Гості були приємно враженні формою та умовами навчання дітей у закладі. Начальник управління Старченко С.В. розповіла про заклади міста, про створення умов для соціально незахищених категорій. Після концерту ділилися своїми емоціями та враженнями, а після презентації директора навчального закладу Осадчук Н.В., зацікавлено розпитували про особливості навчання, умови вступу, термін навчання у школі мистецтв та загальноосвітній. У ролі перекладача на зустрічі була заступник директора з іноземних мов Євчук О.В.