опубліковано 7 жовт. 2013 р., 09:37 Oksana Yevchuk
1 жовтня 2013 р. відбувся регіональний семінар-практикум «Стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в сучасній загальноосвітній та вищій школі».
У його роботі взяли участь лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, науково-методичного центру викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кафедри іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, викладачі вищих навчальних закладів області, вчителі загальноосвітніх шкіл, студенти.
Учасників семінару привітали Осадчий В.П., заступник голови Хмельницької обласної ради, та Шоробура І.М., ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор.
На пленарному засіданні з доповіддю «Тенденції оновлення змісту шкільної іншомовної освіти: стан, проблеми, перспективи» виступила завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент Редько В.Г.
Науковий співробітник лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Басай Н.П. вела мову про концептуальні засади змісту навчання другої іноземної мови з 5 класу в загальноосвітніх навчальних закладах.
Полонська Т.К., старший науковий співробітник лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук зупинилась на питанні формування професійного самовизначення старших школярів у процесі профільного навчання іноземної мови.

У роботі круглого столу активну взяли участь кращі вчителі області. Cеред них:  Доценко І.В. та Євчук О.В.,  які поділилися досвідом роботи щодо реалізації змісту нових Державних стандартів та нових програм у нашому навчальному закладі.

ą
Oksana Yevchuk,