Сучасна медіатека

опубліковано 24 груд. 2019 р., 03:25 Інна Студенець
Ось уже місяць у НВК 9 імені А.М.Трояна діє сучасна медіатека, яка створена з метою організації позаурочного простору для дітей. Щира подяка усім, хто долучився до цього проєкту: Пауру Олексію, Дорошу Віктору, Гуменюк Юлії (безкоштовно вирізала букви для назви), робітникам закладу (Войтковій Н., Болюху Д.), заступнику директора Зозулі О., а також заступнику міського голови Сукачу В. та начальнику управління освіти Мельнику С. за заміну двох вікон.
Новорічні прикраси виготовили дві учениці Анастасія та Софія Шкіль (4 та 8 кл.) разом з мамою.
Після проведення ярмарку «День Подяки» (організований учителями англійської мови під керівництвом заступника з іноземних мов Євчук О.) учнівським колективом було вирішено придбати 4 безкаркасні крісла-груші з логотипом закладу. Дякуємо Яворській О. за приємну знижку.
Тож користуємося і бережемо створене спільними зусиллями!!!