СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЄВРОПИ

опубліковано 13 трав. 2017 р., 06:40 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У нашому місті 11 травня святкували день Європи.  На українській землі день Європи святкується вже на протязі чотирнадцяти  років. У 2003 році Президент України видав указ, в якому було вказано коли саме в нашій державі буде цей день. Указ цей вийшов  19 квітня 2003 року.

0 12.00  11 травня 16 учнів 7-В класу нашої школи були на культурно-масовому заході з підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу у сквері «Європейський».  На заході були присутні міський голова Михайло Сімашкевич, представники виконавчого комітету та  структурних підрозділів міської ради, депутати міської ради,  військові, учні та студенти, громадськість. Міський голова у своїй промові зазначив:»Будуємо Європу разом! В останні роки наше місто постійно бере участь у грантових програмах Європейського Союзу для залучення коштів на реалізацію різних проектів. А факт, що наступного тижня на День міста до Кам’янця прибуде 43 міжнародні делегації, говорить сам за себе. На жаль, незважаючи на свято, сьогодні наші захисники продовжують боронити країну від агресора, тим самим захищаючи і Європу».

На завершення заходу в Європейському сквері прозвучали Гімн України та Гімн Європейського Союзу.

День Європи для України означає багато чого, адже наша країна стає повноцінною європейською державою.