Святкування Дня фізичної культури і спорту

опубліковано 12 вер. 2017 р., 00:40 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Спорт стає засобом виховання тоді,
 коли він є улюбленим заняттям кожного.
В.А.Сухомлинський
Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).
8 вересня вчителі фізичної культури школи проводили  святкові уроки. А юні спортсмени школи, які тренуються в ДЮСШ-1 та ДЮСШ – 2,  були учасниками міських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.
Сьогодні, , на спортивному небосхилі України і Європи сяють спортивні  зірки і Кам’янеччини. Декого з них відзначили  нагородами та цінними подарунками.
Підтримати  учасників урочистостей прийшли учнів 6-В класу, вчитель фізкультури Везнюк В.В. та педагог-організатор Газевич М.В. Глядачі мали можливість не тільки побачити презентації різноманітних видів спорту, які культивуються у нашому місті, але й випробувати себе у деяких з них.
Фізична культура та спорт повинні міцно увійти в повсякденне життя кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров’я, повноцінне і радісне життя.