Свято Матері

опубліковано 13 трав. 2017 р., 06:46 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами вкривається земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері.

Земля дочекалась і рясту, і сонця, і цвіту.

Душа, мов калина, росте і цвіте від тепла,

Нічого не треба, нічого не хочем від світу,

Лишень аби мати на білому світі була.

13 травня учні та вчителі 3-В класу (Пленсак Г. Е., Блюсюк Т. А.) радо вітали мамів свого класу на святі «Ми влячні Богові за маму!» Вчителі ознайомили усіх з історією виникнення Дня Матері. Дітиі з задоволенням декламували вірші, співали пісні, чим дуже розчулили своїх матусь. Свято пройшло у дружній, щирій, родинній атмосфері, було сповнене спогадами, сонячними усмішками та щирими слізьми. Не обійшлосяі без подарунків. Усі мами пішли додому із «солодкими» букетами, які діти виготовили власноруч.

У переддень свята вітаємо усіх матерів. Бажаємо довгих років життя у здоров'ї, щасті, любові та вдячності від дітей. Миру всім і затишку…

Боже, Отче наш єдиний, Наших мам ти бережи,

Їхню кожну мить й годину у своїх руках держи.

Одаруй їх всіх здоров’ям, в смутку завжди потішай,

В тяжкій праці повсякчасно все життя благословляй.

Дай, щоб любі наші неньки довгі роки прожили,

І здорові, і веселі, всім на радість нам цвіли!