Свято Останнього дзвоника

опубліковано 26 трав. 2017 р., 07:11 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Зійдіть з дороги кривди і печалі,
Зійдіть з путі невпевненість і сум,
Випускникам дорогу заквітчаєм
На щастя, на долю, на добро й красу!
Свято Останнього дзвоника 26.05.2017
Як швидко рік навчальний промайнув,
Повірити так важко в це відразу,
І ми сьогодні всі зібрались тут
Останній дзвоник святкувати разом!
Учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» учні 10-А класу Степанянц Владислав, Беркута Данило, Грималюк Владислав, Бондар Юлія та Качуровська Тетяна урочисто занесли Прапор на свято.Гімн держави  пролунав у виконанні учениці 10-А класу Худзінської Володимири та ансамблю «Кураж».
Директор НВК № 9 Осадчук Наталія Вікторівна  привітала  всіх зі святом та розповіла про вагомі здобутки учнів і вчителів у 2016-2017 н.р. Відбулося нагородження Грамотами і преміями від батьківського комітету школи переможців олімпіад та призерів МАН.
Нагородження провели директор школи Осадчук Наталія Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Худа Тетяна Володимирівна та представник батьківського комітету школи Фабіянський Олександр Юрійович.
Дружба і злагода об’єднує усіх присутніх учнів, батьків, учителів і дорогих наших гостей, які завітали на свято порадіти разом з нами. Розділити радість свята до нас прийшли вельмишановні гості: Костинюк Оксана Степанівна, завідувач відділу обліку, розподілу і приватизації житла, Потанська Валентина Дмитрівна завідувач відділом загальної і середньої та позашкільної освіти та учасник АТО прапорщик Мельник Сергій Миколайович. Вони привітали всіх присутніх зі святом і побажати  всім щастя і радості, успіхів і перемог.
Згадали на святі  і людину, ім’я якої носить наша школа.Право покласти квіти до стенду А.М.Трояна було надано  випускникам школи Бідюку Олександру та Стапневич Катерині.
Ведучими свята були учениці 10-А класу Аносова Катерина та Бомк Евеліна.
Шкільна громада вітала випускників словами першокласників Решетніка Максима, Ластавчук Анастасії, Сікори Дарії, Гай Дарії, Олійник Марії та Герасимчук Єлизавети , гумористичним діалогом  п’ятикласників Солоненко Катерини та Дубчака Нікіти,   танцем  «Перший дзвоник» у виконанні учнів 1-х класів, піснею «Літак» у виконанні Осадчук Вікторії та Зразкового ансамблю «Світоч».
 Першокласники подарували  одинадцятикласникам маленькі дзвіночки.
У вальсі неповторних днів навчальних
Такий доступний і такий таємний зміст.
Країна юності для кожного найкраща,
Країна ,де багато дивних місць.

Свій вальс нам подарував 11 клас, а останній дзвінок  дали Березовський Богдан, Візір Вадим, Стадник Назар та учениці 1-х класів  Руденко Каріна, Захаревич Світлана, Нестерук Софія.
В  далеку путь  сьогодні  вирушаєте
В  минуле  вже  не  буде  вороття.
З  великими  вітрилами чекає
Ваш  корабель  із  назвою Життя!