Світ казок братів Грімм

опубліковано 1 груд. 2014 р., 01:01 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
    24 жовтня 2014 року в м. Києві, посольством Німеччини та представництвом Гете інституту в Україні, для українських учнів, було організовано інтерактивну виставку “Світ казок братів Грімм”.
    Учні НВК № 9 імені А. М. Трояна, отримали ексклюзивне право, відвідати виставку та прийняти участь у конкурсах. Активізовано співпрацю з представництвом Гете інституту, завдяки наполегливій співпраці викладачів німецької мови. Діти з задоволенням навчаються німецькій мові, що і підтвердилося під час їх участі. По підсумкам інтерактивного конкурсу, 25 листопада Семенишина Олена, Боровська Христина отримали звістку про перемогу у конкурсі. Поряд з іншими, нечисленними переможцями з усієї України, учні нашої школи отримали цінні подарунки та досвід участі у цікавих заходах, організованих європейськими колегами.

Вчитель німецької мови                                                                                                                                Н.В. Семенюк