ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах освіти України

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 01:01 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Небезпека вдома і на вулиці

Основні правила поведінки:

-                     при експлуатації побутових газо- та електроприладів;

-                     під час зимового відпочинку поблизу водоймищ;

-                     під час подорожі до лісу;

-                     під час збирання грибів;

-                     при виникненні пожежі у квартирі;

-                     при виявленні розливу ртуті;

-                     при  користуванні піротехнічними засобами;

-                     при виявленні вибухонебезпечних предметів;

-                     під час Новорічних та різдвяних свят;

-                     радіаційна безпека та захист населення.

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 4 дитини!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина , особливо до батьків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією.

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих.