Тиждень англійської мови. День третій

опубліковано 23 лист. 2016 р., 22:48 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Країномовознавча вікторина.
Учні 10-А та 11 класу провели брейн-ринг до Дня подяки. Старшокласники мали нагоду перевірити свої знання американських традицій та  позмагатися. Виконуючи різноманітні цікаві завдання, учні показали свою кмітливість, увагу, уміння знаходити правильну відповідь на непрості запитання та працювати у команді.
Учні 6-А класу взяли активну участь у відеовікторині «З історії Дня подяки». Школярі переглянули пізнавальні відеофільми та позмагались в умінні запам`ятовувати зміст та деталі тексту.
Учні 8-А класу намагалися виявити, хто з них найкращий знавець традицій святкування Дня подяки, виконуючи різні лексичні завдання, що базувалися на прочитаному тексті.
А учні 10-Б  не лише розгадували загадки Містера Індика, а й пригощалися власною випічкою.