Тиждень науково-технічної творчості

опубліковано 24 лист. 2019 р., 09:07 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

З 11 по 15 листопада учні НВК № 9 імені А.М.Трояна були учасниками Тижня науково-технічної творчості, який проводився ЦДЮТ задля інтеграції школярів в наукове середовище, популяризації технічної творчості, залучення школярів до занять у гуртках технічного спрямування.
Учасники заходів мали можливість «помандрувати», дізнались багато корисної інформації, познайомились із специфікою роботи гуртків, а також взяли активну участь у різноманітних цікавих конкурсах та розвагах.
Це були семінар для учнівської молоді на тему «Науково-технічна творчість – запорука твого успішного майбутнього», міський конкурс технічної творчості «LEGO CITY», змагання з радіокерованих авто-іграшок (команда у складі Турчака В. (6-Г) та Юрмана М. (7-Б) виборола ІІ місце), майстер-клас з виготовлення стендових паперових моделей, інтелектуально-розважальна програма «Мандрівка у світ відкриттів».
Дякуємо організаторам за хвилини творчості, натхнення, приємного спілкування.