ТИЖДЕНЬ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

опубліковано 14 лист. 2016 р., 11:05 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Вперше з 7 по 11 листопада, до Всесвітнього дня науки у ЦДЮТ м. Кам’янця-Подільского було проведено тиждень науково-технічної творчості, який був приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.
Деякі учні нашої школи (5-9кл),під керівництвом педагога-організатора взяли участь у наступних заходах:
 інтелектуальна гра «Найрозумніший»
 майстер-клас – конкурс з виготовлення найпростішої стендової автомоделі
 свято «Мандрівка у світ відкриттів»;
 педагогічний міст на тему «Шляхи формування науково-технічних здібностей школяра через якісну освіту»;
 міський конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій;
 показові заїзди трасових автомоделей.
Атмосфера творчого суперництва, ентузіазму, азарту і веселощів упродовж тижня панувала у Центрі дитячої та юнацької творчості. Учні та педагоги навчальних закладів міста, гуртківці та керівники гуртків ПНЗ, мали можливість позмагатися, поспілкуватися, обмінятись досвідом, та головне – дізнатись про науково-технічну творчість.