ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ДОРОГА ДО РОЗУМІННЯ

опубліковано 18 лист. 2019 р., 23:52 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

14-15 листопада в НВК № 9 імені А.М.Трояна шкільним бібліотекарем Керничною О.П. та соціальним педагогом Королюк Л.М. було проведено ряд виховних заходів під девізом: «Толерантність – дорога до розуміння». Учні школи мали можливість висловити свою думку обговорюючи слова Вольтера: «Я не згоден з тим, що ви говорити, але віддам своє життя, захищаюче ваше право висловити свою думку». Результатом обговорень стало створення «Емблеми толерантності».

Учні 4-А класу із своїм класним керівником Ткачук І.П. в оновленній шкільній бібліотеці переглянули мультфільм «Гидке каченя». Діти разом з соціальним педагогом і шкільним бібліотекарем на основі цього мультфільму та героїв інших літературних творів визначили, що є для них толерантність.

Також усі бажаючі (вчителі, учні, батьки) мали можливість висловити своє побажання для нашої школи у символічному віночку – це був день обіймів і компліментів. Адже, як сказав класик: «Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю навколішки».