Толерантність – шлях до миру та злагоди!

опубліковано 18 лист. 2016 р., 05:24 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Під таким гаслом у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 14 по 18 листопада 2016 року в НВК №9 ім. А.М. Трояна  було проведено тематичний «Тиждень толерантності».
Кожен день тижня присвячувався формуванню поваги і добра, терпінню і взаєморозумінню, ввічливості і тактовності між людьми.
Під час тематичного тижня була організована виставка малюнків«Толерантність очима  дітей»

Також до  Міжнародного Дня толерантності представниками  учнівського самоврядування (комісії з питань толерантності та духовного розвитку та   з питань преси та інформації)  було проведено бліц-опитування. Головним завданням якого  було  взяти інтерв’ю у якомога більше учнів та вчителів школи і цим самим надати важливого  значення поняттю   «толерантність» у житті кожної людини.
На годинах спілкування  були проведені виховні години  на тему «Чи проявляєш ти толерантність ?»