Три виступи – три перемоги

опубліковано 9 квіт. 2015 р., 03:40 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 10 квіт. 2015 р., 03:04 ]
 Відразу три номери від трьох різних хореографів показала наша школа: Каспрука О.С. «Картини, що втілюються у життя», Рябокляч А.В. «Надія понад усе» та Мельник К.П. «Ми -  ехо». Бездоганна техніка виконання фігур вальсу, чарівна музика і довершена хореографія, дивовижна взаємодія в парі та в колективі, гарні костюми, справжні почуття, казкова магія.
І місце не стало ні для кого несподіванкою.

Вічну тему кохання розкрили дві наші пари:
 Соломко Олександр та Нікітенко Анна в танці «Ми - ехо»

Іванішена Яна та Пшенишнюк Кіріл  - «Картини, що втілюються у життя».

Королем і Королевою балу оголошено Соломко О. та Нікітенко А. Спонсором балу Фітнес-Центром «Нова Будова»  їм вручено подарункові картки для відвідування Фітнес-Центру «Нова Будова».

А пара Пшенишнюк - Іванішена вибороли І місце.

Ми пишаємося тим, що у нас такі талановиті діти.   Вони стали прикладом бездоганного, чіткого виконання фігур віденського вальсу, блискуче передали характер танцю та його елітний, європейський стиль. Кілька хвилин всі були захоплені історіями, які повідали нам танцюристи.
Три виступи – три перемоги 8 квітня відбувся V бал «Шкільний вальс», продовжуючи нещодавно започатковану традицію проведення балів в нашому славному місті, в якому століттями в повітрі літає дух краси, вишуканості і грації. Зі словами привітання до учасників балу звернулася начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської ради Старченко Світлана Володимирівна, голова журі конкурсу «Шкільний бал – 2015». Всі присутні були захоплені позитивними емоціями від видовища - поєднання краси і музики, що створює неповторне чудо під назвою танець.   Організатори балу Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради під патронатом міського голови Сімашкевича М.Є. та Рада старшокласників «Нова генерація лідерів» продовжують відроджувати кращі традиції завжди юного, завжди творчого, древнього Кам’янця.  Відразу три номери від трьох різних хореографів показала наша школа: Каспрука О.С. «Картини, що втілюються у життя», Рябокляч А.В. «Надія понад усе» та Мельник К.П. «Ми -  ехо». Бездоганна техніка виконання фігур вальсу, чарівна музика і довершена хореографія, дивовижна взаємодія в парі та в колективі, гарні костюми, справжні почуття, казкова магія. Танець «Надія понад усе» колективу «Гармонія» 10 класу (хореограф-постановник – Рябокляч А.В.) вразив своєю тематикою: боротьба за мир.   І місце не стало ні для кого несподіванкою.  Вічну тему кохання розкрили дві наші пари:  Соломко Олександр та Нікітенко Анна в танці «Ми - ехо»     Іванішена Яна та Пшенишнюк Кіріл  - «Картини, що втілюються у життя».    Пари стрімко і легко рухалася по паркету, ніби не торкаючись його, як теплий лагідний подих весняного вітру. Впевнені, спокійні, усміхнені, вони закохали в себе всіх. Тому і перемогли.  Королем і Королевою балу оголошено Соломко О. та Нікітенко А. Спонсором балу Фітнес-Центром «Нова Будова»  їм вручено подарункові картки для відвідування Фітнес-Центру «Нова Будова».     А пара Пшенишнюк - Іванішена вибороли І місце.    Ми пишаємося тим, що у нас такі талановиті діти.   Вони стали прикладом бездоганного, чіткого виконання фігур віденського вальсу, блискуче передали характер танцю та його елітний, європейський стиль. Кілька хвилин всі були захоплені історіями, які повідали нам танцюристи.      Наближається професійне свято всього танцюючого світу 29 квітня - Міжнародний день танцю. Вітаємо всіх з цим чудовим весняним святом! Танцюйте та насолоджуйтеся кожною хвилиною свого життя, спілкуйтеся мовою тіла, адже вона зрозуміла всім.  Бал відбувся! Ми перемогли!

Бал відбувся! Ми перемогли!