«Труханівська Січ»

опубліковано 24 жовт. 2016 р., 07:25 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Сьогодні  наша школа радо зустрічала гостей волонтерського потягу єднання «Труханівська Січ».

Очікуємо…

Урочиста зустріч учасників потягу єднання «Труханівська Січ»

Вирушаємо з гостями …

Вулицями міста…

Фото на згадку…

Учасники потягу єднання діляться з учнями та вчителями школи думками про життя, розмірковуючи  над значенням слова «патріот».

Зразковий ансамбль «Сяйво» привітав присутніх «Подільськими вибиваночками».

На сцені Березюк Ігор (скульптор, художник, поет,моряк…) розповідав про моменти свого життя, виконував власні пісні, які є у репертуарі українських співаків.

Святогір  Грущенко  з Харкова виконав «Старовинну молитву характерників»

Анастасія Косич з Вінниці подарувала  слухачам  три твори («Грай, моя бандуро, грай», «Вишита сорочка», «Щасливчик»)

Захопив усіх патріотичний реп у виконанні Олександра з Краматорська

Шкільний ансамбль скрипалів подарував твір «Чар карпатських гір»

Худзінська Володимира виконала пісню з репертуару

Марії Яремчук «В чистім полі»

Захопив «Гуцульськими  вибриками» Зразковий ансамбль  «Світоч»

180 українців із різних куточків країни подорожують різними регіонами для піднесення патріотичного духу, популяризації національної культури та посилення діалогу і зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.. Пасажири «Труханівської Січі» – це, переважно, художники, волонтери, громадські діячі, військовослужбовці, родичі Героїв Небесної Сотні. В Кам’янці «волонтерський десант» зустрічали кількадесят містян, представників міськради та військові. В нашій школі була група з 20 осіб.

У книзі почесних гостей НВК № 9 імені А.М.Трояна гості залишили такий запис: «Дякуємо вчителям за плекання справжніх українців, дякуємо учням за їхню творчу наснагу!!

Потяг єднання «Труханівська Січ» 24.10.16  р»